you're offline

Promotion in Świat Książki bookstore

From 17-05 to 17-06
add this event to your calendar

choose your application

swiat_ksiazki-antyerotyk-18052023-390.jpg
"Antyerotyk" Gabriela Gargaś, Anna Matusiak

Dwie pisarki i przyjaciółki, Kama – wyzwolona singielka, korzystająca z uroków życia i mężczyzn imprezowiczka, ale tak naprawdę szukająca prawdziwej miłości – i Pola – mężatka z dwójką dzieci, w pozornie idealnym związku, w który już dawno wkroczyła rutyna i nuda – postanawiają napisać wspólnie erotyk, bo, jak wiadomo, erotyki są w cenie, a one chcą w końcu wydać bestseller. Okazuje się jednak, że praca nad książką wcale nie jest taka łatwa...

"Antyerotyk" kupicie w Księgarni Świat Książek.


 "Arcydzieło" Tom Hanks

W zwariowanej, wielowątkowej historii powstania pewnego filmu, z góry obliczonego na kasowy hit, autor zdradza tajemnice, jakich nikt z osób pracujących na planie nigdy by nie zdradził, bo zwyczajnie... nikt by w to nie uwierzył. Co tu jest fikcją, a co prawdziwym wspomnieniem legendarnego aktora i reżysera? Przez pryzmat obiektywu kamery autor nie tylko pokazuje szaleństwo i magię panujące na planie, ale doskonale zarysowuje zmiany w amerykańskiej kulturze od czasów II wojny światowej. Nie kryje swojej miłości do filmu, oddając jej blaski i cienie na każdej stronie tej napisanej z epickim rozmachem powieści o ludziach, dla których plan filmowy jest osobnym, nieco szalonym wszechświatem.

Książkę kupicie w promocji "Druga książka -50%" w Księgarni Świat Książki.


 


"Atlas. Historia Pa Salta" Lucinda Riley, Harry Whittaker

Finałowa część jednej z najsłynniejszych serii obyczajowych ostatnich lat. Każda z sióstr odkryła już swoją prawdziwą historię. Dawne losy ich ojca nadal jednak są dla nich tajemnicą… Jakie sekrety z przeszłości mężczyzny wyjdą na światło dzienne w najnowszej (i ostatniej w karierze Riley) części "Siedmiu sióstr"? Jak przeszłość Pa Salta wpłynie na przyszłość kobiet? Tym razem wszystkie karty zostaną odkryte.

Książka bierze udział w promocji "Druga książka -50%".


 


"Felix, Net i Nika oraz Zero Szans 2. Inne jutro" Rafał Kosik

Romans dla nieletnich? Powieść o Sztucznej Inteligencji dla (niekoniecznie) lubiących SF? Humorystyczna obyczajówka dla nerdów? Przygodówka podróżnicza dla niezainteresowanych All Inclusive w Tajlandii? Tech thriller dla każdej informatycznej ameby? Tak naprawdę to wszystko po trochu, czyli oto najnowsza część "Felixa, Neta i Niki" Rafała Kosika (pamiętajcie, że to kontynuacja Felix, Net i Nika oraz Zero Szans).
Przed Wami wielka dawka egzotyki, tajemnic, przygód, kłopotów, sercowych komplikacji i niezawodnego humoru.

Najnowszą powieść Rafała Kosika kupicie w Księgarni Świat Książki w promocji "Druga książka -50%".


 


"Inna dusza" Łukasz Orbitowski

Oparta na prawdziwych wydarzeniach powieść jest czymś więcej niż historią przemocy. Orbitowski z niesamowitą pieczołowitością uchwycił Polskę czasu transformacji, dokonując wiwisekcji zachowań i mechanizmów, które kierowały ludźmi w nowej rzeczywistości. Lata dziewięćdziesiąte odarto tutaj z sentymentu. To czasy brudu, upadku, niespełnionych marzeń, ale i wielkich nadziei.
Wydana prawie dekadę temu "Inna dusza" okazała się wielkim wydarzeniem literackim i ugruntowała pozycję Łukasza Orbitowskiego jako jednego z najlepszych pisarzy jego pokolenia. Od dawna niedostępna wreszcie trafia do rąk czytelników.

Książka bierze udział w promocji "Druga książka -50%".


 


"Miłość w cieniu słońca" Katarzyna Grochola

Wzruszająca historia Harriet i Andrew. Ona – wyzwolona artystka, tuż po traumie rozstania. On – pracownik korporacji, pełen lęków i ograniczeń, z jakich leczy go miłość. Połączyło ich uczucie niebanalne pod każdym względem. Nagłe, ryzykowne, niemożliwe. Pełne namiętności i dramatycznych zwrotów akcji, po których oboje przewartościują własne życie.

Książkę kupicie w Księgarni Świat Książki w promocji "Druga książka -50%".

 


"Perełka. Seria Rodzina Monet. Tom 3. Część 1" Weronika Marczak

Trzeci tom bestsellerowej serii "Rodzina Monet".

Rejsy luksusowym jachtem po Morzu Śródziemnym, szybki wypad na Wyspy Kanaryjskie, spontaniczna wycieczka nad wodospad Niagara, przejażdżka po wzgórzach Hollywood, kolacje w najlepszych restauracjach. I choć Hailie nadal z przekonaniem powtarza, że życie to nie tylko przyjemności, coraz częściej jest gotowa przyznać, że korzystanie z nich naprawdę ją kusi. Nawet jeśli za niektóre przywileje trzeba płacić bardzo wysoką cenę.

"Perełkę" kupicie w Księgarni Świat Książki. Książka bierze udział w promocji "Druga książka -50%".


 


"Podwójna katastrofa. Cykl Piękna katastrofa. Tom 3" Jamie McGuire

Niecierpliwie wyczekiwana kontynuacja "Pięknej katastrofy" – międzynarodowego bestsellera i fenomenu wydawniczego.
Pełna namiętności i pasji opowieść o dalszych burzliwych losach bardzo grzecznej dziewczynki i bardzo niegrzecznego chłopca i ich gorącej miłości, która narodziła się na przekór zdrowemu rozsądkowi.

Książka bierze udział w promocji "Druga książka -50%".

 


"Powrót do domu" Kristin Hannah

Niepublikowana wcześniej w Polsce książka Kristin Hannah, autorki uwielbianych na całym świecie powieści "Słowik" oraz "Zimowy ogród".
Życie prywatne światowej sławy lekarki Madelaine Hillyard dalekie jest od ideału. Kochająca, lecz przepracowana samotna matka nieustannie kłóci się z nastoletnią córką. Lina desperacko stara się odnaleźć ojca, który odszedł przed jej narodzeniem.
Czy konfrontacja z bólem i ranami z przeszłości jest konieczna?

Książka jest dostępna w Księgarni Świat Książki w promocji "Druga książka -50%".


 


"Pożegnanie dobrej zmiany" Jacek Dubois
Cztery niezwykle kąśliwe, ironiczne, pełne czarnego humoru opowiadania, w których autor – znany ze swojego ciętego i niezwykle błyskotliwego języka adwokat Jacek Dubois – rozprawia się z obecnym światem "wielkiej" polskiej polityki. Przedstawia nam ten świat w krzywym zwierciadle, nie zostawiając suchej nitki na nikim. Czas pożegnać "dobrą zmianę".


 


"Wyspa zaginionych dziewcząt" Alex Marwood

Nowy, niepokojący thriller Alex Marwood. Historia wyjęta wprost z nagłówków gazet.
Bogaci, wpływowi i pozbawieni zahamowań mężczyźni z wyższych sfer oraz młode, piękne dziewczęta nieświadome straszliwego losu, jaki je czeka…
Powieść łączy dramatyzm telewizyjnej "Sukcesji" ze zjadliwym dowcipem serialu "Biały lotos".
Błyszczące wody opływające wyspę La Kastellana nie mogą równać się z głębią mrocznych sekretów, które kryje to miejsce.

"Wyspa zaginionych dziewcząt" bierze udział w promocji "Druga książka -50%".


 


"Zakładnicy piekła" Marcin Szymański

Pewnej sylwestrowej nocy trzech przyjaciół podejmuje decyzję o powrocie do piekła, z którego właśnie wrócili. Jednym z nich jest Marcin, który po kilku miesiącach spędzonych na południu Afganistanu jako dowódca grupy bojowej postanowił zacząć kolejną przygodę w miejscu, z którego poprzednio chciał się wyrwać.

Salon Księgarń Świat Książki, w którym znajdziecie książkę znajduje się  przy kasach samoobsługowych. Książka bierze udział w promocji "Druga książka -50%".


 


"Zatoka Francuza" Daphne du Maurier

"Zatoka Francuza", czyli płomienne uczucie z wielką historią w tle.
XVII-wieczny brytyjski dwór, okres panowania Karola II Stuarta. To właśnie tu przebywa na co dzień Lady Dona St. Columb – nieco znużona królewskim otoczeniem i intrygami dama dworu. Kiedy jej życie staje się już nieznośnie monotonne, kobieta postanawia wyjechać do dalekiej Kornwalii. W głębi serca marzy bowiem o wyrywaniu się ze społecznych więzów oczekiwań i rzuceniu w wir przygody oraz namiętności.  

Książka jest dostępna w Księgarni Świat Książki w promocji "Druga książka -50%".


-50% na drugą książkę

Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki przy kasach samoobsługowych. Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury! add this event to your calendar

choose your application

Share