Odwiedź targi zajęć pozaszkolnych
Od 01.02 do 01.02
Wyrusz w podróż po świecie edukacji i kreatywności podczas targów zajęć pozaszkolnych w naszym centrum! To doskonała okazja, aby odkryć pasjonujące zajęcia, rozwijać swoje umiejętności i poznać ofertę edukacyjną lokalnych instytucji. Targi edukacyjne to wydarzenie, które łączy naukę z dobrą zabawą. Przyjdź 1 lutego w godzinach 12.00-17.00 i przekonaj się, jak fascynujący może być świat nauki, technologii i sztuki!
Podczas targów na uczestników czekają wyjątkowe aktywności, w tym pokaz rysunku komiksowego mang, warsztaty rozwojowe i aktywujące, programowanie i interakcje z robotami, a także wystawa robotów. Miłośnicy kreatywnej zabawy będą mogli bawić się klockami LEGO, wziąć udział w mini warsztatach językowych, grach pamięciowych i warsztatach kompetencji społecznych. Dla chętnych przygotowano również karty z wyzwaniami, lekcje pokazowe oraz pokazy taneczne.
Dla uczestników targów przewidziano również liczne konkursy z nagrodami. Do wygrania będą m.in. balony, gadżety, karnety na zajęcia oraz wiele innych niespodzianek.
Podczas sobotnich targów zajęć pozaszkolnych w naszym centrum swoją ofertę zaprezentują takie placówki, jak GO4Robot – robotyka dla dzieci, Just LAB Justyna Nieradko – kursy programowania, Akademia Coś Tam Wymyślę, Prosta Kreska – kursy rysunku, Enzym Studio – szkoła tańca oraz Mam marzenie.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji do odkrywania nowych pasji i świetnej zabawy!
Czekamy na Ciebie!