you're offline
Wróć

Baw się razem z nami!

06/08
gdansk-wakacje_z_ulubionymi_atrakcjami-25072022-390.jpg
U nas w wakacje wiele się dzieje! Przygotowaliśmy moc atrakcji dla dzieci, które odwiedzą nas ze swoimi rodzicami w sobotę 6 sierpnia! To doskonała okazja do wspólnej zabawy i spotkania z ulubionymi bohaterami bajek! Coś dla siebie znajdą dzieci w każdym wieku!

Coś dla siebie znajdą miłośnicy motoryzacji. Czekają na nich samochody Matchbox, które od pokoleń inspirują do wielkich przygód. Sobotnie spotkanie w naszej galerii handlowej będzie doskonałą okazją do zabawy samochodzikami z różnych kolekcji oraz zestawami tematycznymi.

Wiele radości dostarczy również zabawa w kalambury w powietrzu. To wersja popularnej gry, gdzie jedna osoba rysuje hasła w powietrzu, a reszta drużyny widzi obrazek na ekranie tabletu lub telefonu i odgaduje jego ukryte znaczenie. Uczestnicy spotkania będą mogli również odwiedzić kolorową strefę balonowych szaleństw, gdzie będzie można wykonać zwierzątka i bajeczne stworki z balonów.

W programie wakacyjnych zajęć coś dla siebie znajdą również miłośniczki mody i świata lalki Barbie!

W specjalnej strefie Barbie będzie można zaprojektować i wykonać fantazyjne ubranka dla lalek i przez chwilę poczuć się jak profesjonalny projektant czy projektantka mody. Będzie można również nagrać filmik z choreografią do muzyki Barbie EXTRA. Przed występem animatorki odpowiednio ucharakteryzują małe artystki.

Zapraszamy 6 sierpnia od godziny 10:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!