you're offline
Wróć

Daj drugie życie przedmiotom!

19/02
oshopping-zielone_zapedy-13022022-390.jpg
Przerabianie starych przedmiotów jest sposobem na ograniczenie powstawania odpadów, jak również pozwala stworzyć niepowtarzalne, kolorowe dekoracje. W najbliższą sobotę 19 zapraszamy na spotkanie pt. „Zielone zapędy”, podczas którego odbędą się ekologiczne warsztaty kreatywne oraz jarmark. W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział o godzinie 12.00 i 14:30, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Daj drugie życie doniczce!

Podczas rodzinnych warsztatów w naszej galerii handlowej będzie można kreatywnie ozdobić gliniane doniczki, by stały się potem oryginalnymi ozdobami domowych parapetów i półek. Uczestnicy będą ozdabiać przedmioty za pomocą farb. Prowadzący zajęcia będą zachęcać do wykonania modnych wzorów roślinnych oraz ozdobienia doniczek tak, by powstały na nich wizerunki twarzy. Oczywiście każdy uczestnik będzie mógł puścić wodze fantazji i ozdobić przedmioty według własnego pomysłu. Na warsztatach będą dostępne wszelkie materiały potrzebne do wykonania dekoracji, ale można też przynieść ze sobą doniczki z domu i fantazyjnie je ozdobić.

Ekologiczny jarmark

Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Na stoiskach znajdą się rozmaite produkty wykonane z drewna, ekokosmetyki, świece, naturalne mydła, ekotorby oraz biżuteria. Jarmark będzie doskonałą okazją, żeby porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.  

Serdecznie zapraszamy!