you're offline
Wróć

Jesienne warsztaty i jarmark!

10/09
gdansk-zielone_zapedy-01092022-390.jpg
Przerabianie starych przedmiotów jest sposobem na ograniczenie powstawania odpadów, jak również pozwala stworzyć niepowtarzalne, kolorowe dekoracje!

W sobotę 10 września zapraszamy na spotkanie pt. „Zielone zapędy”, podczas którego odbędą się jesienne warsztaty kreatywne oraz jarmark produktów ekologicznych.

W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12 do godziny 17, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny!

STWÓRZ FANTAZYJNE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

Podczas rodzinnych warsztatów w naszej galerii handlowej będzie można własnoręcznie wykonać kolorowe zakładki do książek. Uczestnicy zajęć przekonają się, że do wykonania tych praktycznych przedmiotów można użyć wielu różnorodnych materiałów, takich jak kolorowe papiery, wstążki, tasiemki, kredki, flamastry, guziczki, koraliki czy mulinę. To jaki kształt i w jaki sposób będzie ozdobiona zakładka, będzie zależało wyłącznie od fantazji uczestników warsztatów. Animatorzy podpowiedzą, jakiej techniki plastycznej najlepiej użyć, by uzyskać jak najlepszy efekt pracy. Taki wyjątkowy przedmiot z pewnością zachwyci każdego miłośnika książek.

ODWIEDŹ EKOLOGICZNY JARMARK

Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Będzie to doskonała okazja, żeby kupić jesienne dekoracje, a także porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.  

Kolejne spotkania z cyklu „Zielone zapędy” odbędą się 8 października i 19 listopada.

Serdecznie zapraszamy na wspólną zabawę i ekologiczne zakupy!