you're offline
Wróć

Odwiedź targi edukacyjne

17/09
gdansk-co_po_szkole-12092022-390.jpg
Zastanawiasz się, na jakie zajęcia pozaszkolne warto zapisać dziecko? U nas znajdziesz odpowiedź! Przyjdź 17 września do naszej galerii i odwiedź targi edukacyjne, gdzie zapoznasz się z różnorodną ofertą lokalnych firm i instytucji. Dla dzieci przygotowano zajęcia pokazowe oraz zabawy. Wstęp wolny!

Wśród wystawców znajdą się m.in. Gymbee oferujący zajęcia dla dzieci, RoboPlanet, GO4Robot oraz Spice Gears Academy, które zapoznają dzieci ze światem robotyki, Just LAB ucząca programowania, szkoła tańca Enzym Studio, szkoła języków obcych Prestige Lingua, Centrum Edukacji Dzieci, a także AMAkids - arytmetyka mentalna oraz fundacja Mam Marzenie.

Na młodych uczestników czekają liczne atrakcje. Wśród nich będą nauka programowania, zabawy z robotami oraz wystawa robotów. Nie zabraknie kreatywnych aktywności wspomagających pamięć i koncentrację. Będzie można przekonać się, jak w matematycznych obliczeniach pomaga liczydło Soroban. Z kolei podczas zabaw i miniwarsztatów będzie można przypomnieć sobie lub nauczyć się podstawowych zwrotów w języku angielskim.

Sobotnie targi to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą lokalnych wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  W trakcie spotkania będzie można zdobyć karnety na zajęcia oraz drobne upominki.

Targi zajęć edukacyjnych odbędą się w sobotę 17 września w godzinach 12.00-17.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!