you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć edukacyjnych dla dzieci

11/06
gdansk-pomysl_na_wakacje-01062022-390.jpg
Zbliżają się wakacje. To czas, kiedy rodzice poszukują pomysłów na zajęcia, które urozmaicą dzieciom czas spędzany latem w mieście i pozwolą rozwijać zainteresowania.

W sobotę 11 czerwca zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w targach zajęć edukacyjnych. Czekamy od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!

W pasażu naszej galerii handlowej będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych firm i instytucji, które przygotowały propozycje aktywnego spędzanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Podczas sobotniego wydarzenia swoje propozycje zaprezentują takie instytucje, jak RoboPlanet, Go4 Robot, Pan Robot, Planeta Robotów, szkoła tańca DancePro, Ninja Kids, Gymbee oraz Fundacja Nieustraszone.

W programie znajdą się różnorodne aktywności. Wśród nich będą zabawy i sterowanie robotami, interaktywna wystawa robotów, zajęcia programowania, rozwijające zabawy plastyczne dla maluchów, pokaz sztuki walki, pokazy artystyczne, animacje, pokazy taneczne i wiele innych atrakcji.

Sobotnie targi zajęć edukacyjnych będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  

Serdecznie zapraszamy!