you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć pozalekcyjnych!

05/02
gdansk-targi_zajec_pozaszkolnych-28012022-390.jpg
Zajęcia dla dzieci z robotyki i programowania, zajęcia sportowe, a może taniec? Każdy znajdzie coś interesującego na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych!

Goście, którzy w sobotę 5 lutego odwiedzą naszą galerię handlową, będą mogli zapoznać się z różnorodną ofertą zajęć edukacyjnych, sportowych i artystycznych. Z przedstawicielami placówek oferujących zajęcia dla dzieci będzie można spotkać się od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!

Podczas zbliżającego się wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe i artystyczne. Będą wśród nich Międzynarodowa Szkoła Giganci Programowania, Centrum Edukacji RoboPlanet, Pan Robot, Go4Robot, Centrum Rekreacyjno-Sportowe Gym Bee, Akademia Zabawy i Edukacji Wykrzyknik, Szkoła Tańca Enzym Studio oraz Fundacja Mam Marzenie.

Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach, pokazach i zabawach. Centrum Edukacji RoboPlanet zaprosi miłośników na wystawę robotów, Go4Robot zaprezentuje możliwości robotów i zaprosi młodych uczestników do gier i zabaw, a Pan Robot zachęci do wspólnego budowania pojazdu marsjańskiego i zaprogramowania konstrukcji. Z kolei miłośnicy tańca będą mogli obejrzeć pokazy street dance w wykonaniu Szkoły tańca Enzym Studio.

Chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych, które poprowadzą instruktorzy Akademii Zabawy i Edukacji Wykrzyknik. W trakcie zajęć będzie można wykonać ramki na zdjęcia, ozdoby ze starych przedmiotów, a także nauczyć się wykonywać zwierzątka z balonów. Na najmłodszych czekają zabawy z wykorzystaniem chust i akcesoriów cyrkowych i wiele innych niespodzianek. Do wesołej zabawy zaprosi również Fundacja Mam Marzenie.

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

Serdecznie zapraszamy!