you're offline
Wróć

Podaruj zdrowie na dzień ojca!

Od 19/06 do 30/06
gdansk-dzien_ojca-15062021-390.jpg
Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca Centrum zapraszamy na akcję bezpłatnych badań profilaktycznych! W sobotę 19 czerwca od godziny 10.00 do godziny 18.00 w naszej galerii handlowej panowie będą mogli wykonać badania, których wyniki pozwolą ocenić stan zdrowia i kondycję fizyczną.

Przy specjalnych stanowiskach w pasażu galerii handlowej będzie można wykonać badanie EKG, sprawdzić ukrwienie kończyn dolnych, zbadać poziom cholesterolu i glukozy we krwi, wykonać pomiar saturacji i tętna, a także obliczyć wskaźnik BMI. Każdy zbadany otrzyma podsumowanie wyników w formie ankiety medycznej. Obecny na miejscu lekarz zinterpretuje badania, a dietetyk podpowie, jak zadbać o dobrą formę i kondycję.

Akcja bezpłatnych badań profilaktycznych to okazja, żeby dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu i podjąć działania niezbędne, by uchronić się przed poważnymi chorobami krążenia.  

Badania i konsultacje są bezpłatne i aby wziąć w nich udział, nie trzeba się wcześniej zapisywać. Akcja organizowana jest we współpracy z Telemedycyną Polską S.A.

Serdecznie zapraszamy!