you're offline
Wróć

Przekaż 1% podatku i pomóż potrzebującym!

02/04
gdansk-rozlicz_bezplatnie_pit-28032022-390.jpg
Zbliża się termin rozliczeń podatku dochodowego! Ten obowiązek można wykorzystać by pomóc potrzebującym, przekazując wybranej organizacji 1 proc. swojego podatku.

W sobotę 2 kwietnia ci, którzy zdecydują się w ten sposób wesprzeć gdańską Fundację Hospicyjną będą mogli skorzystać z pomocy księgowych w wypełnieniu deklaracji podatkowej za ubiegły rok. Specjaliści będą czekali w pasażu naszej galerii handlowej od godziny 11:00 do godziny 17:00.

Aby skorzystać usługi, wystarczy wyrazić zgodę na przekazanie 1 proc. swojego podatku gdańskiej Fundacji Hospicyjnej, przynieść PIT 11 przekazany przez pracodawcę, dowód tożsamości, a księgowe rozliczą deklaracje PIT za 2021 rok i odpowiedzą na związane z tym pytania.

– Jeden procent podatku może wydawać się niewielką kwotą, ale suma pojedynczych wpłat przekłada się na konkretną pomoc inicjatywom prowadzonym przez gdańską Fundację Hospicyjną. Dlatego serdecznie zachęcam do udziału w akcji „Rozlicz PIT i podziel się 1%”, która odbędzie się w naszej galerii handlowej – mówi Adam Kozioł, menedżer marketingu w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

Zaznaczamy, że w ramach akcji „Rozlicz PIT i podziel się 1%” rozliczane będą wyłącznie deklaracje indywidualne, czyli PIT 37. Księgowe nie są również upoważnione do udzielania informacji dotyczących zasad „Nowego Ładu”.
Serdecznie zachęcamy do udziału i pomocy gdańskiej Fundacji Hospicyjnej, której beneficjentami są podopieczni Hospicjum Domowego dla Dzieci, Domowego Hospicjum dla Dorosłych oraz Domu Hospicyjnego im. ks. E. Dutkiewicza.