you're offline
Wróć

Radosne wakacje z ulubionymi bohaterami

20/08
gdansk-tomek_przyjaciele-11082022-390.jpg
Praktyczna nauka bezpiecznego zachowania na drodze, zajęcia plastyczne i mnóstwo wesołej zabawy czeka na dzieci, które wraz z rodzicami w sobotę 20 sierpnia odwiedzą naszą galerię handlową. Zapraszamy od godziny 10:00 do godziny 17:00, wstęp wolny!

Poznaj zasady ruchu drogowego z lokomotywą Tomkiem i weź udział w zajęciach kreatywnych.

Podczas spotkania będzie można bawić się w kilku strefach tematycznych, zaaranżowanych w pasażu galerii handlowej. W strefie bajki „Tomek i przyjaciele” na najmłodszych będą czekali serialowi bohaterowie, którzy zachęcą do udziału w różnorodnych zajęciach. W trakcie wspólnej zabawy będzie można poznać zasady bezpiecznego zachowania na drodze i przejściu kolejowym, dowiedzieć się co oznaczają wybrane znaki drogowe oraz jak korzystać z kolejowego rozkładu jazdy. Natomiast w trakcie zajęć plastycznych będzie można wykonać kolorowe pociągi XXL z kartonu. Dzieci będą mogły również wyruszyć w podróż z bohaterami bajki „Tomek i przyjaciele” bawiąc się zestawami torów, lokomotyw i wagoników.

Strefa wyścigów Hot Weels

Moc atrakcji czeka również na miłośników samochodzików Hot Wheels! Wyjątkowe emocje i doskonałą zabawę zapewni stanowisko do konstruowania torów wyścigowych, pełnych różnego rodzaju zakrętów, pętli czy skoków. W tej scenerii dzieci będą mogły wypróbować najlepsze auta i cieszyć się ze wspólnej zabawy.

Uczestnicy spotkania będą mogli również odwiedzić kolorową strefę balonowych szaleństw, gdzie będzie można wykonać zwierzątka i bajeczne stworki z balonów.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!