you're offline
Wróć

Stwórz dekoracje ze starych ubrań

19/03
gdansk-zielone_zapedy-11032022-390.jpg
Jak można zamienić stare, zniszczone ubrania na wiosenne dekoracje? Odpowiedź na to pytanie znajdą ci, którzy w najbliższą sobotę 19 marca odwiedzą nasze centrum handlowe. Tego dnia zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia pt. „Zielone zapędy”! Będzie można wziąć udział w ekologicznych warsztatach kreatywnych i odwiedzić ekologiczny jarmark.

POZNAJ TECHNIKĘ MAKRAMY I WŁASNORĘCZNIE WYKONAJ KWIETNIK

Uczestnicy rodzinnych warsztatów przekonają się, że z fragmentów starych bawełnianych ubrań oraz sznurka można wykonać fantazyjne wiszące kwietniki! Obecni na miejscu instruktorzy nauczą biorących udział w warsztatach podstaw wyplatania techniką makramy i podpowiedzą, jak wykonać kwietnik. Oczywiście każdy uczestnik będzie mógł puścić wodze fantazji i wykonać dekoracje według własnego pomysłu. Na warsztatach będą dostępne wszelkie materiały potrzebne do wykonania makramowych kwietników, ale można też przynieść ze sobą doniczki z domu i fantazyjnie je ozdobić.

ODWIEDŹ EKOLOGICZNY JARMARK

Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Na stoiskach znajdą się rozmaite produkty wykonane z drewna, ekokosmetyki, świece, naturalne mydła, ekotorby oraz biżuteria. Jarmark będzie doskonałą okazją, żeby porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.  

Ekologiczne spotkanie „Zielone zapędy” odbędzie się 19 marca w pasażu naszej galerii handlowej. W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział o godzinie 12.00 i 14:30, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku!