you're offline
Wróć

Wesprzyj potrzebujących!

26/03
gdansk-pomaga_bo_lubie-21032022-390.jpg
Tych, którzy zastanawiają się, na jaki cel przekazać 1 proc. podatku, zapraszamy do udziału w akcji pod hasłem „Pomagam, bo lubię”!

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 26 marca w pasażu naszej galerii handlowej będzie można poznać bliżej wybrane organizacje pożytku publicznego – fundacje stowarzyszenia i organizacje pozarządowe oraz porozmawiać z ich przedstawicielami. Swoją działalność zaprezentują, m.in.: fundacja ,,Mam Marzenie", fundacja Obok Ciebie, Gdańskie Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Dzieciom i Młodzieży - Promyk Nadziei, fundacja Obudź Nadzieję, Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi, Fundacja na rzecz dziecka i rodziny – Fascynacje, fundacja Kotella oraz Stowarzyszenie Przyjazna Dłoń.

Będzie można porozmawiać z osobami, które na co dzień działają w fundacjach, stowarzyszeniach i organizacjach pozarządowych, pomagając osobom potrzebującym. To doskonała okazja, by poznać bliżej te instytucje i znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące możliwości przekazywania OPP 1 proc. podatku.

W ramach wydarzenia odbędą się kiermasz przedmiotów wykonanych przez podopiecznych fundacji i warsztatów terapii zajęciowej. Będzie można zakupić również książki i w ten sposób pomóc potrzebującym.  

Będzie można także wziąć udział w zbiórce darów dla schroniska dla zwierząt oraz charytatywnej licytacji.

Podczas akcji odbędzie się również promocja Kampanii Edukacyjnej - Ciąża beż alkoholu i zdrowe rodzicielstwo, nad którą patronat objął Prezydent Miasta Gdańska. Na najmłodszych czekać będą słodycze, wata cukrowa, popcorn oraz dmuchaniec do zabaw.

– Jeden procent podatku może wydawać się niewielką kwotą, ale suma pojedynczych wpłat przekłada się na konkretną pomoc podopiecznym fundacji czy stowarzyszeń. Dlatego serdecznie zachęcam do spotkania z osobami działającymi w tych organizacjach w naszej galerii handlowej. Warto dowiedzieć się jak wspierać i skutecznie pomagać najbardziej potrzebującym – mówi Adam Kozioł, menedżer marketingu w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

Z przedstawicielami OPP będzie można spotkać się 26 marca od godziny 12 do godziny 17.

Serdecznie zachęcamy do udziału!