you're offline
Wróć

Wystawa elektroniki retro i turniej gier!

Od 19/07 do 30/07
gdansk-retro_wystawa-30062021-390.jpg
Zapraszamy na kolejne wydarzenie retro, które przywoła wspomnienia sprzed lat! Czas na elektronikę z czasów poprzedzających powstanie mediów społecznościowych!

ZOBACZ KULTOWE MODELE KOMPUTERÓW

19 lipca w pasażu rozpocznie się wystawa, na której będzie można obejrzeć wyjątkową kolekcję komputerów z lat 80. i 90. Będą wśród nich działające, oryginalne modele Atari, Amiga, Comodore, Spectrum, które kilkadziesiąt lat temu były marzeniem wielu nastolatków. Wystawa potrwa aż do końca lipca!

24 LIPCA ZAPRASZAMY NA TURNIEJ KOMPUTEROWYCH GIER RETRO

Na obecnych fanów gier komputerowych czeka nie lada wydarzenie. W sobotę 24 lipca w godzinach od 11.00 do 19.00 będzie można wziąć udział w konkursie gier retro na wystawionych w specjalnej strefie komputerach. Na uczestników poza ogromną satysfakcją czekają upominki.

RADIOODBIORNIKI I TELEWIZORY SPRZED LAT

Oprócz komputerów, na wystawie elektroniki sprzed doby social mediów, będzie można obejrzeć radioodbiorniki Diora, a także telewizory, które dostarczały przed latami tak wiele emocji. Wśród nich będą kultowe modele Rubin, Tesla, Unitra czy Diora, które umożliwiały obejrzenie wyjątkowych wyczynów sportowych czy kultowych filmów. Wizyta na tej wyjątkowej wystawie z pewnością przywoła liczne wspomnienia i wywoła mnóstwo pozytywnych emocji.

Egzemplarze zgromadzone na wystawie będzie można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty od godz. 9.00 do godz. 21.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!