Mali podróżnicy zapraszają na wyprawę

image

Mali podróżnicy: Lola, Mela i papuga Kiko już w najbliższą sobotę 9 lutego odwiedzą naszą galerię handlową. Będą przekonywać najmłodszych, że warto podróżować i zaproszą uczestników na wspólną wyprawę. Podczas kolejnych, comiesięcznych spotkań mali uczestnicy poznają kulturę, historię i język rozmaitych zakątków świata, a także wezmą udział w warsztatach kreatywnych. Powstaną podczas nich przedmioty i dekoracje znane z przybliżanych na spotkaniach miejsc.  

Dodatkowo podczas każdego spotkania dzieci wraz ze swoimi opiekunami udadzą się na podróżnicze podchody. Na terenie centrum handlowego będą ukryte zagadki. Za znalezienie odpowiedzi i rozwiązanie krajoznawczej krzyżówki mali uczestnicy otrzymają naklejki – mile, które będzie można kolekcjonować w specjalnym dzienniku. Za zebranie kompletu naklejek, podczas ostatniego spotkania z cyklu, będzie można odebrać nagrody. Dziennik podróży będzie można otrzymać i ozdobić w trakcie pierwszego spotkania.

W najbliższą sobotę dzieci będą mogły również wziąć udział w zabawach oraz kalamburach, dzięki którym dowiedzą się, jaki plan podróży przygotowali dla nich mali podróżnicy.

Pierwsze spotkanie z cyklu „Mali podróżnicy” odbędzie się 9 lutego w godzinach od 12:00 do 17:00. Wstęp bezpłatny!

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ