Mikołajkowe warsztaty dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk

image

Własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe będą unikatowym prezentem dla najbliższych, a dodatkowo wprowadzą wszystkich w świąteczny nastój. 8 grudnia Centrum Handlowe Auchan Gdańsk organizuje dla najmłodszych mikołajkowe warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć błyszczące ozdoby świąteczne. Wstęp bezpłatny.

Blasku nigdy za wiele, zwłaszcza jeśli chodzi o choinkę! Oryginalne, barwne, a do tego tanie ozdoby można stworzyć samodzielnie z ogólnodostępnych materiałów, które znajdują się w każdym domu. Na zbliżających się warsztatach w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk maluchy będą przygotowywać się do nadchodzących świąt i stworzą prace, które udekorują bożonarodzeniowe choinki, czy też będą ciekawym podarunkiem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach.

Pod czujnym okiem animatorek mikołajek dzieci przygotują kartki świąteczne, ozdobne aniołki, dekoracje na stół i choinkę oraz zawieszki do prezentów. Do powstania świątecznych ozdób posłuży pomalowany makaron, kolorowy papier, brokat, cekiny, koraliki, wstążki, kokardki i naklejki. Na uczestników zajęć czekają cukrowe laski na choinkę, a w iście odświętny nastrój wprowadzą bajkowe makijaże na buziach dzieci.

Warsztaty mikołajkowe odbędą się 8 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 17:00, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewni organizator.

WIĘCEJ WYDARZEŃ