you're offline

O NAS

NHOOD POLSKA

Zajmuje się kompleksową obsługą 22 Centrów Handlowych Auchan, a także Galerii Bronowice w Krakowie oraz podwarszawskiej Galerii Łomianki o łącznej powierzchni GLA ponad 700 tys. mkw., których właścicielem jest Ceetrus Polska.

Zespół Nhood odpowiada za codzienną eksploatację obiektów, komercjalizację, marketing oraz rozwój nieruchomości, a także różnorodną ofertę wydarzeń  adresowanych do lokalnych społeczności. Nhood jest ponadto wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan.

Nhood, bazując na wieloletnim doświadczeniu swojego zespołu, we współpracy z lokalnymi społecznościami buduje obiekty mixed-use i przestrzenie miejskie łączące handel, budownictwo mieszkaniowe, biura oraz obiekty użyteczności publicznej. Te zrównoważone i tętniące życiem miejsca mają pozytywnie wpływać na otoczenie w trzech obszarach: społecznym, środowiskowym i gospodarczym.

Więcej informacji na www.nhood.com oraz www.linkedin.com/company/nhoodpolska.

CEETRUS POLSKA

Właściciel 22 Centrów Handlowych Auchan oraz Galerii Bronowice w Krakowie i podwarszawskiej Galerii Łomianki. Do firmy należy również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych dogodnie zlokalizowanych w dużych miastach lub na ich obrzeżach.

Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce działa z sukcesami na rynku nieruchomości komercyjnych od 1996 roku.

>Więcej informacji na www.ceetrus.pl, www.landbankceetrus.pl oraz w serwisie LinkedIn www.linkedin.com/company/ceetrus-polska.
S : S : SOC :
S : SOC :