O pchle, co manier nie miała

image

Zabawna historia krnąbrnej bohaterki, elementy nauki języka angielskiego i wspólna zabawa na scenie czekają na małych widzów 15 lutego.

Czy dobre maniery są w cenie? Mała bohaterka spektaklu pt. „O pchle, co manier nie miała” twierdzi, że nie należy sobie nimi zaprzątać głowy. Zamiast zwracać się do innych z uprzejmą prośbą, woli niegrzecznie żądać, do tego oszukuje, przerywa wypowiedzi swoich rozmówców i mlaska przy jedzeniu. Jest również przekonana o swojej nieomylności i doskonałej znajomości języka angielskiego. Czy takie zachowanie pchły spotka się ze zrozumieniem wśród innych? O tym będą mogły przekonać się dzieci, które odwiedzą naszą teatralną scenę.

W sobotnie popołudnie mali widzowie obejrzą interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego inspirowany tekstem „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy. Wesoła muzyka oraz barwne stroje i dekoracje przeniosą dzieci w fantazyjny świat teatru i zapewnią doskonałą zabawę.

Sobotnie przedstawienie odbędzie się w ramach cyklu pt. „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. W każdą trzecią sobotę miesiąca młodzi widzowie poznają historie wyjątkowych bohaterów, które niosą ze sobą ważne wartości, jak przyjaźń, współpraca, wsparcie innych w potrzebie.

Przedstawienie pt. „O pchle, co manier nie miała” odbędzie się 15 lutego o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ