Odwiedź z Piotrusiem Nibylandię – bezpłatny spektakl teatralny

image

Jak wyglądałoby życie, gdybyśmy nie posiadali własnego cienia? Przekonają się o tym wszystkie maluchy, które 17 sierpnia odwiedzą nasze Centrum. Podczas spotkania teatralnego mali widzowie wyruszą wraz z Piotrusiem w pogoń za piratami, którzy porwali jego  jedynego kompana. Wstęp wolny!

Dla Piotrusia – zapatrzonego w siebie małego urwisa – własny cień jest najlepszym przyjacielem. Nigdy się z nim nie rozstaje i nie wyobraża sobie utraty najwierniejszego kompana. Pewnego dnia jednak Kapitan Hak i piraci porywają jego niezwykłego przyjaciela. Mały bohater będzie musiał wyruszyć w daleką podróż do magicznej krainy Nibylandii. Towarzyszyć będą mu najmłodsi widzowie, którzy 17 sierpnia zasiądą przed sceną teatralną w naszym Centrum. 

Barwna scenografia, cieniowe lalki oraz sycylijskie marionetki z pewnością przyciągną uwagę małych widzów, a pełna przygód i zwrotów akcji opowieść dostarczy zabawy również rodzicom. Czy Piotrusiowi uda się pokonać złych piratów? A przede wszystkim, czy uda mu się zwalczyć swoje własne słabości?

Spektakl pt. „Ostatni lot Piotrusia Pana” odbędzie się 17 sierpnia. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! 
 

WIĘCEJ WYDARZEŃ