you're offline

Promocja w Księgarnie Świat Książki

Od 28-04 do 17-05
add this event to your calendar

choose your application

swiat_ksiazki-bez_podtekstow-29042022-390.jpg
"Bez podtekstów" Liliana Fabisińska

Miłka i Marek niedawno skończyli czterdzieści lat. Przyjaźnią się i wspierają od czasu studiów. Kiedy po traumatycznym rozwodzie Marek zostaje całkiem sam, Miłka dwoi się i troi, żeby znaleźć mu nową partnerkę. Tradycyjne metody zawodzą, wchodzi więc w świat portali randkowych, dotychczas obcych szczęśliwej żonie i matce. Ale czy portale nie okażą się puszką Pandory? I czy przyjaźń Miłki i Marka jest faktycznie tak czysta i silna, jak im się wydaje? Bo czy mężczyzna i kobieta naprawdę mogą się przyjaźnić – bez żadnych podtekstów?
Tę książkę kupicie w promocji "druga książka -50%" w Księgarni Świat Książki.


 

"Dawna miłość" Edyta Folwarska

Aga jest skromną ekspedientką w jednej z popularnych sieciówek z ubraniami. Ma przystojnego narzeczonego, w którym jest zakochana bez pamięci, i dwie przyjaciółki – Monikę i Ankę. Jej życie – poza tymi dodatkowymi pięcioma kilogramami – jest prawie idealne. Prawie, bo nagle narzeczony proponuje przerwę, a przyjaciółka znika. Wtedy Aga poznaje w pubie przystojnego Miłosza, potem wpada na swojego byłego chłopaka, a potem…
No właśnie… Czy faktycznie stara miłość nie rdzewieje?
"Dawna miłość" bierze udział w promocji "druga książka -50%".

 

"Jestem otchłanią" Donato Carrisi

Żyje zgodnie z utrwalonym rytmem, bo jedynie w ten sposób może pozostać niewidzialny, być cieniem na obrzeżach świata. Tylko w rzadkie, ale jakże pamiętne wieczory pozwala sobie na odstępstwa od swoich nawyków.
Wszystko zmienia się, gdy na widok tonącej dziewczynki nie może się oprzeć impulsowi i ratuje jej życie, a tym samym naraża się na to, że przestanie być niewidzialnym, oraz na gniew człowieka ukrywającego się za zielonymi drzwiami.
"Jestem otchłanią" kupicie w Księgarni Świat Książki. Ten tytuł dostępny jest w promocji "druga książka -50%".

 

"Miłość w czasie zagłady" Dominik W. Rettinger

Oswald Bousko, wicekomendant Schutzpolizei, który odwraca się od faszyzmu, i Rebeka Steinert-Aspis, Polka żydowskiego pochodzenia, wdowa z dwójką dzieci.

W czasie pierwszej akcji wysiedlenia z getta w czerwcu 1942 roku Bousko, dokonując cudów, próbuje ratować Rebekę i jej dzieci. Na drodze staje mu przyjaciel, oficer SS, który za wszelką cenę stara się pokrzyżować mu plany.

Miłość pomiędzy Oswaldem i Rebeką jest niemożliwa, zakazana… Ale z drugiej strony, czy istnieje coś potężniejszego?
"Miłość w czasie zagłady" bierze udział w promocji "druga książka -50%".

 

"Targowisko próżności" William Makepeace Thackeray

Kolejne tytuły w przepięknej ekskluzywnej edycji klasyków. "Targowisko próżności" Williama Makepeace’a Thackeray’a i "Niebezpieczne związki" Pierre’a Choderlosa de Laclosa w okładkach, pokrytych delikatną, gładką tkaniną o właściwościach jedwabiu.
Obydwie książki kupicie w promocji "druga książka -50%" w Księgarni Świat Książki.

 

-50% na drugą książkę

Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki. Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury!

 

CZYTAM najTANIEJ

 "CZYTAM najTANIEJ", czyli stała promocja, w której kupicie książki o cenach obniżonych przynajmniej o 40%. Musicie przyznać, że to naprawdę tanie czytanie :)
  add this event to your calendar

choose your application

Share