you're offline

Promocje w salonie Księgarnie Świat Książki

Od 02-02 do 02-03
add this event to your calendar

choose your application

swiat_ksiazki-kopciuszek_i_szklany_sufit-50-02022021-390.jpg
„Kopciuszek i szklany sufit” Laura Lane, Ellen Haun

Baśnie z naszego dzieciństwa wymagają remake’u! Laura Lane i Ellen Haun go zrobiły. Dowcipna, ostra jak brzytwa interpretacja najsłynniejszych historii pokazuje Disneyowi, gdzie jego miejsce.
Bo wiecie co? Całowanie nieprzytomnej kobiety nigdy nie powinno mieć miejsca. I wiecie co jeszcze? Wyjściem z ubóstwa nie jest poślubienie bogatego księcia. ANI noszenie delikatnego obuwia. A w ogóle to dlaczego od kobiety mieszkającej z siedmioma facetami oczekuje się gotowania, sprzątania i prania?
Księgarnia znajdziecie  przy strefie gastronomicznej. Możecie ją dostać w promocji „druga książka -50%”.


 

„Ostatnia więźniarka Auschwitz” Nina Majewska-Brown

Ponad 75 lat po wyzwoleniu obozu w Auschwitz okazuje się, że za jego drutami, w jednym z esesmańskich bloków, mieszka kobieta, która do dziś jest „więźniarką” tego miejsca i jego historii.

To niezwykła opowieść o rodzinnych dramatach i przewrotności losu, który połączył miłością więźniarkę obozów na Majdanku, w Ravensbrück i Buchenwaldzie z więźniem Auschwitz, zsyłając ich po wojnie do Birkenau.
Do księgarni traficie łatwo -  przy strefie gastronomiczne. Najnowsza książka Niny Majewskiej-Brown bierze udział w promocji „druga książka -50%”.

 

„Virion. Zamek” Andrzej Ziemiański

Jak to się stało, że Virion został Szermierzem Natchnionym? Tego dowiecie się z książki „Virion. Zamek” Andrzeja Ziemiańskiego. Książka bierze udział w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki.
Ucieczka spod cesarskiego topora wcale nie oznacza końca kłopotów. Szaleństwo osiąga apogeum a Tadia i Virion stają ramię w ramię do walki ze wspólnym wrogiem.

Gwiazda z ogonem przetacza się przez nieboskłon.

Świat się kończy. Nadchodzi czas wszechogarniającego zła, nieposkromionego chaosu i doszczętnego zniszczenia.

Księgarnię znajdziecie przy strefie gastronomicznej.

 

„Powrót” Nicholas Sparks

Nicholas Sparks powraca w pięknym stylu i od razu wpada do promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki.
Ukrywający się przed światem lekarz i dwie kobiety, których sekrety zmienią jego życie…
Nieustępliwa chęć poznania prawdy pozwoli Trevorowi zrozumieć prawdziwe znaczenie miłości i przebaczenia. I da mu ważną lekcję – o tym, że w życiu, aby iść naprzód, często musimy wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.
Księgarnię znajdziecie przy strefie gastronomicznej.


 

-50% na drugą książkę

W Księgarni Świat Książki, którą znajdziecie przy strefie gastronomicznej traficie na promocję „druga książka -50%”. Promocją objęte są nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury, na przykład:
Książki Niny Majewskiej-Brown,
Książki Nicholasa Sparksa,
Książki z serii „Historyczne bitwy”,
Książki o Virionie. add this event to your calendar

choose your application

Share