you're offline

Euronet Worldwide  GDAŃSK

  • USŁUGI
{{ $t(selectedDay.label) }}
  • {{ $t(key) }}

Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto firma Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych.

W Polsce firma działa od 1995 r. W trakcie dwudziestoletniej obecności na polskim rynku Euronet nawiązał współpracę m.in. z wiodącymi polskimi bankami, operatorami telefonii komórkowej oraz VoIP, a także placówkami handlowymi i sieciami stacji paliw.

Euronet jest właścicielem największej niezależnej sieci bankomatów, wpłatomatów i wpłato-bankomatów w Polsce. Zarządzamy już co trzecim bankomatem w Polsce. Dzięki współpracy z bankami coraz większa liczba Klientów może korzystać z bankomatów i wpłatomatów Euronet bez prowizji lub na preferencyjnych warunkach. Urządzenia sieci Euronet znajdują się na terenie całej Polski, w najbardziej uczęszczanych miejscach, w których prowadzona jest sprzedaż usług i produktów.