Świąteczne zakupy z niespodzianką

image

Ruszyły przedświąteczne przygotowania! Na naszych gości czekają nowe zimowe kolekcje, świąteczne akcesoria, moc bożonarodzeniowych inspiracji i… niespodzianki! Zrób zakupy 7, 14 i 21 grudnia i odbierz świąteczny prezent!

Przedświąteczne zakupy to prawdziwa przyjemność. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty naszego centrum. U nas znajdziesz wszystko, co niezbędne, by święta miały wspaniałą oprawę, zaopatrzysz się w prezenty dla najbliższych i znajdziesz mnóstwo pomysłów na wymarzone święta. Bogata, świąteczna oferta salonów modowych sprosta różnorodnym wymaganiom, a przyjemne wnętrze, świąteczna muzyka i dekoracje zamienią zakupy w czystą przyjemność.

Na wybranych klientów, którzy 7, 14 i 21 grudnia zrobią zakupy w sklepach galerii handlowej (paragony z hipermarketu Auchan nie biorą udziału w promocji) czekają świąteczne niespodzianki. Rób zakupy w przedświąteczne piątki, a święty Mikołaj wręczy Ci upominek w postaci kubka, termosu, termoforu, koca czy kompletu bombek choinkowych! Wręczanie prezentów odbędzie się o godz. 17.00 oraz 20.00.  

Serdecznie zapraszamy na zakupy!

WIĘCEJ WYDARZEŃ