you're offline

USŁUGI

U nas spędzisz czas z najbliższymi, zrobisz wygodne zakupy i skorzystasz z bogatej oferty usług! Dobrze być razem!

POZNAJ NASZE CENTRUM HANDLOWE

POZNAJ NASZE CENTRUM HANDLOWE

Kochasz modę?

Planujesz codzienne zakupy lub potrzebujesz stylizacji na specjalną okazję? Chcesz spędzić jak najwięcej czasu z rodziną i bliskimi? Dobrze trafiłeś! Nasza galeria handlowa jest miejscem dla Ciebie!

U nas znajdziesz:

  •     blisko 70 salonów znanych marek, w tym pierwsze w Trójmieście sklepy Kiabi i Toys’R’Us
  •     przestrzeń do odpoczynku, kącik z książkami, bezpłatne WiFi, interaktywny stół z możliwością połączenia z internetem
  •     hipermarket Auchan
  •     elektromarket Media Expert
  •     market budowlany Leroy Merlin
  •     interaktywny plac zabaw dla dzieci, pokój rodzica z dzieckiem


Zobacz mapę centrum >>
 

caddie logo.PNG

HIPERMARKET AUCHAN

HIPERMARKET AUCHANHipermarket Auchan Gdańsk od dwudziestu lat jest miejscem zakupów mieszkańców Gdańska i okolic.

Poszukujesz świeżych produktów spożywczych od lokalnych producentów, lubisz mieć duży wybór produktów znanych marek? Planujesz zakupy na cały tydzień? A może cenisz korzystne promocje i marki własne?

Hipermarket Auchan zaprasza od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30- 22:00, a w niedzielę od 9:00 do 21:00.
 

noun_paint_1765423.png

WYPOSAŻENIE DOMU I OGRODU

WYPOSAŻENIE DOMU I OGRODU

Z nami łatwo wyremontujesz dom i mieszkanie. Olśnisz rodzinę i znajomych komfortowym i designerskim wnętrzem, a także pięknym, przydomowym ogrodem! Śmiało, odważ się na zmianę!
Wifi logo.PNG

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

W naszym wnętrzu dobrze poczują się wszyscy wielbiciele nowych technologii. Na terenie całej galerii handlowej można bez limitu korzystać z bezpłatnej sieci WiFi.  

Znajdziesz u nas również wyspę co-workingową, gdzie można pracować lub uczyć się, korzystając z własnego sprzętu elektronicznego. Zamontowaliśmy tam ładowarki USB i gniazda sieci elektrycznej dla tych, którzy chcą być stale online.  

coffee logo.PNG

PRZESTRZEŃ DLA CIEBIE

PRZESTRZEŃ DLA CIEBIE

Niekrępująca przestrzeń, przyjemne wnętrze i lokale usługowe – to wszystko zapewni przyjemnie spędzony czas, zarówno w gronie najbliższych, jak i podczas chwili dla siebie.

W naszym centrum handlowym znajdziesz wewnętrzny plac zabaw dla dzieci, co pozwoli zorganizować czas najmłodszych.

trefle logo.PNG

SPECJALNIE DLA NAJMŁODSZYCH

SPECJALNIE DLA NAJMŁODSZYCH

Chcemy, aby rodziny z dziećmi czuły się u nas swobodnie i dobrze się bawiły. Dlatego całkowicie zmieniliśmy aranżację placu zabaw dla najmłodszych. W kolorowej, pobudzającej dziecięcą wyobraźnię przestrzeni ustawiliśmy nowe zabawki, które uprzyjemnią najmłodszym pobyt w galerii handlowej.

Regularnie zapraszamy na animacje i warsztaty kreatywne, które wciągną do zabawy całą rodzinę i rozwiną zainteresowania dzieci.

noun_business talk_798463.png

MIEJSCE SPOTKAŃ

MIEJSCE SPOTKAŃ

Chcemy włączyć się w to, co ważne dla lokalnej społeczności. Dlatego w naszym nowym wnętrzu można znaleźć miejsca, które zachęcają do spotkań i wspólnego spędzenia czasu. Zapraszamy na lunch do odnowionej strefy restauracyjnej i na spokojną rozmowę przy kawie do jednej ze stref relaksu.

Jeśli cenisz sobie możliwość pracy lub nauki we wspólnej przestrzeni, czeka na Ciebie strefa co-workingowa z bezpłatnym dostępem do internetu.

noun_Parking_110842.png

WYGODNY PARKING

WYGODNY PARKING

Jesteśmy blisko Ciebie! Na naszym parkingu czeka na Ciebie 2 300 miejsc parkingowych, w tym 10 odpowiednio powiększonych dla osób niepełnosprawnych, 16 dla rodzin z dziećmi oraz – to kolejna nowość – aż 8 specjalnych miejsc dla kobiet w ciąży.Nasza galeria handlowa znajduje się w pobliżu Obwodnicy Trójmiejskiej, dlatego wielu z Was wybiera dojazd samochodem.

Z myślą o Was powiększyliśmy nasz parking i wydzieliliśmy na nim komfortowe miejsca dla tych, którzy tego szczególnie potrzebują – rodzin z dziećmi i przyszłych mam.

Z kolei na mieszkańców pobliskich osiedli, którzy dojeżdżają do nas rowerami, czekają wiaty rowerowe z bezpiecznymi stojakami oraz samoobsługowa stacja naprawy jednośladów.
 
logobébé.png

Pokoj rodzica z dzieckiem

Pokoj rodzica z dzieckiem

logo BANKOMAT - Copie.png

Bankomat

Bankomat

logo toilet handicapé 1- Copie.png

Toalety dla osób niepełnosprawnych

Toalety dla osób niepełnosprawnych

logo TOALETY.png

Toalety

Toalety

noun_bycicle_2897471.png

Strefa Rowerowa

Strefa Rowerowa

noun_metro_854965.png

Przystan PKM

Przystan PKM

noun_Bus_1348506.png

ŁATWY DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

ŁATWY DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

Sprawdź, jak łatwo dotrzeć do nas komunikacją miejską. Tuż obok galerii znajduje się stacja PKP Kiełpinek oraz przystanek autobusowy 4 linii.

Możesz wygodnie dojechać do nas komunikacją miejską. Skorzystaj z Pomorskiej Kolei Metropolitarnej lub autobusów komunikacji miejskiej. Pociąg PKM zatrzymuje się na stacji Kiełpinek, a do przystanku ZTM „Szczęśliwa” dojeżdżają autobusy linii 164, 167, 168 oraz N3.
noun_Rocking Horse_1394.png

strefa zabaw dla dzieci

strefa zabaw dla dzieci

noun_Restaurant_2036262.png

Strefa Restauracyjna

Strefa Restauracyjna

noun_Taxi_3639008.png

Taxi

Taxi