W zdrowym ciele, zdrowy duch – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

image

Intrygująca fabuła z morałem, kolorowe dekoracje i możliwość włączenia się w toczącą się na scenie akcję czekają na małych widzów teatralnej sceny w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Przedstawienie pt. „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, które odbędzie się 18 stycznia rozpocznie tegoroczny cykl rodzinnych spektakli teatralnych. Wstęp wolny!

Wielu z nas nieobca jest sytuacja, gdy rodzic prosi – „Umyj ręce!”, „Idź się wykąpać”, „Wyszoruj zęby”, a my po raz kolejny nie mamy ochoty tego robić… Podobnie jest z bohaterką przedstawienia pt. „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, które odbędzie się 18 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

Mali widzowie, którzy zasiądą przed teatralną sceną poznają historię Małej Brudaski – dziewczynki, która często powtarza, że „częste mycie skraca życie”. Jednak, gdy pewnego dnia nie ma ochoty iść do przedszkola, ani nawet bawić się z innymi dziećmi i wszystko ją boli, dopada ją stado okropnych potworów, które gonią ją i straszą na rozmaite sposoby! Przerażona nie wie co zrobić! Na ratunek przybywa doktor Strzykawa, który uświadamia bohaterce, że potwory to bakterie mieszkające w jej ciele. Dziewczynka postanawia zmienić swoje nawyki.

Czy uda się jej zrealizować ten plan?  Tego dowiedzą się mali widzowie, którzy wezmą udział w przedstawieniu.

Spektakl „W zdrowym ciele, zdrowy duch” ma charakter interaktywny. Mali widzowie będą mogli włączyć się w akcję i współtworzyć wystawianą sztukę.

Sobotnie przedstawienie rozpocznie tegoroczny cykl spotkań teatralnych dla dzieci pt. „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. W każdą trzecią sobotę miesiąca młodzi widzowie będą poznawać barwny świat teatru, wypełniony kolorowymi dekoracjami i wesołą muzyką. Poznają historie wyjątkowych bohaterów, które niosą ze sobą ważne wartości, jak przyjaźń, współpraca, wsparcie innych w potrzebie.

Przedstawienie „W zdrowym ciele, zdrowy duch odbędzie się 18 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00. Wstęp wolny.

WIĘCEJ WYDARZEŃ