Zrób zakupy i odbierz torbę z autorskim rysunkiem Andrzeja Mleczki

image

Serdecznie zapraszamy na zakupy z uśmiechem w naszym centrum! Do wygrania modne, ekologiczne torby na zakupy z rysunkami i tekstami autorstwa znanego satyryka Andrzeja Mleczki.

Od 8 marca goście naszego centrum mogą wziąć udział w zabawie pod hasłem „Zakupy z uśmiechem”. Na klientów, którzy zrobią zakupy w sklepach galerii za min. 150 zł, będą czekać modne torby na zakupy z autorskimi grafikami Andrzeja Mleczki.

Andrzej Mleczko to znany polski rysownik, satyryk i scenograf. Jest autorem ponad 20 tysięcy rysunków i ilustracji opublikowanych w kilkudziesięciu pismach i magazynach. Dotychczas zbiory jego prac ukazały się w ponad 50 książkach i albumach. Sygnowane przez autora torby, które czekać będą na klientów naszego centrum, zawierają cztery różne zabawne teksty lub rysunki do wyboru.

Aby odebrać oryginalną torbę, należy zrobić zakupy sklepach galerii na łączną kwotę minimum 150 zł (paragony z hipermarketu Auchan nie biorą udziału w zabawie) i przedstawić paragony w punkcie obsługi promocji. Akcja potrwa od 8 do 23 marca, ale warto się spieszyć!

Każdego dnia torby wydajemy do wyczerpania zapasów!

Punkt obsługi promocji będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 19.00, a w soboty od 10.00 do 19.00.

Serdecznie zachęcamy do zabawy i zakupów z uśmiechem!

Regulamin do pobrania

WIĘCEJ WYDARZEŃ