Wygraj pobyt w LEGOLAND® Billund Resort!

image

Wizyta w LEGOLAND® to marzenie niejednego dziecka i dorosłego. Zapraszamy dzieci i dorosłych do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Na zwycięzców czeka kilkadziesiąt pojedynczych biletów do parku LEGOLAND® zestawy klocków LEGO® oraz nagroda główna – rodzinny pobyt w LEGOLAND® .

Aby zawalczyć o nagrody, należy w dniach trwania akcji zrobić zakupy w butikach galerii handlowej (poza hipermarketem Auchan) na kwotę min. 100 złotych, przedstawić paragony w punkcie obsługi konkursu i zmierzyć się w jednej z dwóch konkurencji.

Dzieci do 12. roku życia wraz z rodzicem lub opiekunem będą mogły tworzyć dwuosobowe zespoły i zmierzyć się w budowaniu najwyższej wieży z klocków LEGO®. Zadanie jest wymagające – w ciągu jednej minuty należy zbudować jak najwyższą konstrukcję z pojedynczych, niezłączonych wcześniej klocków. Wieża musi utrzymać się w całości przez 10 sekund. Zwycięzca konkursu zdobędzie cztery jednodniowe bezpłatne zaproszenia do parku LEGOLAND® Billund Resort ważne do końca sezonu w 2020 roku. Natomiast laureat drugiego miejsca otrzyma dwa jednodniowe bezpłatne zaproszenia.

Z kolei osoby, które ukończyły 18 lat, będą mogły wziąć udział w konkursie, w którym będzie trzeba oszacować, ile klocków LEGO® znajduje się w wyeksponowanym w strefie konkursowej naczyniu. Osoba, która poda wynik najbliższy liczbie klocków w naczyniu, otrzyma jeden voucher na pobyt w parku rozrywki LEGOLAND® Billund Resort oraz 2 noclegi dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Laureat drugiej nagrody otrzyma 8 jednodniowych biletów na pobyt w parku, z kolei laureat 3. miejsca – 4 bilety, a 4. miejsca – 2 bilety.

Konkurs „Wygraj pobyt w LEGOLAND® Billund Resort” odbędzie się dniach 20-24 stycznia w godzinach 12:00-19:00 oraz 25 stycznia w godzinach 10:00-17:00.     

Wszystkich chętnych do udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ