Druga książka -50% - GDAŃSK
GDAŃSK

Druga książka -50%

Od 09.07 do 16.07

dodaj do mojego kalendarza

Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki przy strefie gastro. Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury! Serdecznie zapraszamy!

„Ukryta Królowa. Księga 1. Cykl Zmroku” Peter V. Brett

Święte Miasto zostało zniszczone przez demony, kości kolejnych poległych wojowników złożono w Sharik Hora a bohaterowie, którzy już raz ocalili świat…zniknęli. Wśród pożogi, zniszczenia i śmierci nadchodzi czas nowego pokolenia – dzieci dawnych bohaterów muszą stawić czoła demonom i własnemu przeznaczeniu. I wcale nie ma pewności, co okaże się gorsze…

Książka bierze udział w letniej wyprzedaży wszystkie książki „Druga książka -50%”.

„Kameleon i inne opowiadania” (edycja elegancka). Antoni Czechow

Opowiadania Antona Czechowa to niepowtarzalne dzieła, które poruszają ważne tematy socjalne i psychologiczne. Cechuje je subtelne oddanie emocji bohaterów i niezwykła precyzja w opisie ich wnętrza.

Książka bierze udział w letniej wyprzedaży wszystkie książki „Druga książka -50%”.

„Paryska córka” Kristin Harmel

Paryż, 1939 rok. Elise poślubia francuskiego malarza Oliviera. Latem na świat przychodzi ich córeczka, Mathilde. Elise zaprzyjaźnia się w Paryżu z Juliette, właścicielką księgarni i szczęśliwą matką trójki dzieci, rówieśnicy Mathilde.

Wybucha II wojna światowa. Elise musi opuścić Paryż i ukrywać się pod zmienionym nazwiskiem, więc zostawia Mathilde pod opieką swojej przyjaciółki. W 1943 roku na księgarnię Juliette spadają bomby. Cała jej rodzina ginie, z wyjątkiem jednej z dziewczynek. Załamana Juliette wyjeżdża do Ameryki.

Elise po powrocie do Paryża odkrywa, że dom jej przyjaciółki został zbombardowany. Chciałaby się dowiedzieć, jak wyglądały ostatnie chwile jej córeczki. Ale Juliette zniknęła bez śladu, zabierając ze sobą wszystkie odpowiedzi.

Książkę kupicie w Księgarni Świat Książki. Książka bierze udział w letniej wyprzedaży wszystkie książki „Druga książka -50%”.

„Komisarz” C.J. Sansom

Pierwszy tom bestsellerowego cyklu, którego autor fenomenalnie splótł wątki historyczne, kryminalne i prawne z wartką akcją i przygodową fabułą. Bohaterem serii jest Matthew Shardlake – prawnik o błyskotliwym umyśle Sherlocka Holmesa i sprycie Wilhelma z Baskerville z „Imienia róży“ Umberta Eco – który rozwiązuje zagadki kryminalne i stara się nie dać wciągnąć w polityczne intrygi.

Książka bierze udział w letniej wyprzedaży wszystkie książki „Druga książka -50%.

„Porzuceni na śmierć” Nora Roberts

W nowej powieści z bestsellerowej serii „Oblicza śmierci” oficer śledcza Eve Dallas stara się rozwikłać skomplikowaną historię rodu, a w tym samym czasie ważą się losy zakładniczki.
By rozwiązać te sprawę Eve będzie musiała do własnej przeszłości.

Książkę kupicie w Księgarni Świat Książki. Książka bierze udział w letniej wyprzedaży wszystkie książki „Druga książka -50%.

„Done and Dusted” Lyla Sage

Ona jest jak zakazany owoc, ale on nigdy nie przejmował się przestrzeganiem zasad…

Gorący, kowbojski romans pomiędzy Clementine ,,Emmy“, a przyjacielem jej brata Luke’a.

Książka bierze udział w letniej wyprzedaży wszystkie książki „Druga książka -50%.